skip to Main Content

Küreselleşme… henüz bu kavramın uygulamaya konulmadığı 80’li yılların başında, Türkiye’de dünya ticareti içinde yer alma çabalarının başladığı, dış ticaretin yeni yeni öğrenildiği, Türk ekonomisinin dünya ile tanışmaya çabaladığı yıllarda yola çıktı Senko.

Türk sanayi yatırımcılarına teknoloji üreten Avrupa firmaları ile iş birlikteliklerinde önayak oldu. Kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’de seramik, cam, otomotiv ve otomotiv yan sanayileri başta olmak üzere, teknolojinin, organizasyon tecrübesinin ve güvenin önemli olduğu her alanda öncü ve başarılı olmanın gururunu müşterileri ile paylaştı.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Senko için Türkiye’deki yatırımcıların her biri ortağı, Türk kaynakları ise sermayesidir.

Tüm dünyadan tedarikçilere ülkemizde rehber olan Senko yatırımcılarımızla verimli birliktelikler oluşturmalarında vazgeçmediği ilkeleri ile başarılı sonuçlara ulaştı.

Senko’yu bugünkü başarısına ulaştıran değişmez değerleri:
• Yaptığı işe duyduğu sevgi,
• Doğaya ve insana duyduğu saygı,
• Emeğe ve zamana verdiği değerdir.

Senko kurulduğu 1982 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm işlerde başarılı olmaktan gurur duymaktadır.

TEMSİLCİLİK HİZMETLERİ

Türkiye’de temsil ettiğimiz yabancı kurumlar ile aşağıdaki iş alanlarında tanıtım, pazar oluşturma ve sürdürme, müşterilere ticari destek, uygulama eğitimleri ve aracılık hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

  • SERAMİK ve CAM üretiminde makine ve komple tesisler, refrakter malzeme, teknik ara malzemeler, tüketim malzemeleri.
  • BASKI ve GRAFİK alanında her sanayi dalına yönelik boya, kimyasal, serigrafi malzemeleri, tampon baskı malzemeleri, grafik, tasarım temini.
  • TEKNOLOJİ ve LABORATUVAR alanında her türlü sanayi için ileri teknoloji laboratuvar cihazları ve bunlara ait tüketim malzemeleri.

DANIŞMANLIK, EĞİTİM ve SERVİS HİZMETLERİ

Ağırlıklı olarak Seramik, Cam, Grafik Baskı ve Ölçme Değerlendirme konularında danışmanlık ve eğitim hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Temsilcisi olduğumuz firmalardan temin edilen cihazların satış sonrası eğitim ve yetkili servis hizmetleri de Senko tarafından yürütülmekte, tüketim malzemelerine ilişkin uygulama desteği de şirketimizce sağlanmaktadır.

Uluslararası finans ve ticarete yönelik her türlü destek, şirket değerlendirme ve fizibilite çalışmaları, projelendirme, verim analizi ve benzeri konularda AZAMİ GİZLİLİK ilkesi ile ortak çalışmalar yapmaktayız.

Back To Top